AnasayfaHakkımızda

Art İnşaat Malz.San.Tic.Ltd.Şti.

Hakkımızda

2017 Yılında kurulan firmamız faaliyetlerine Muhtelif markaların Bayilik ve Tali bayiliklerini alarak satışını yapmak üzere ART İNŞAAT MALZEMELERİ SAN.TİC.LDT.ŞTİ unvanı ile kurulmuştur. Gelişen müşteri portföyü ile birlikte bazı ürünlerin toptan satışına başlayarak, Bayilik kanalı genişletilmiş ve dürüst, güvenilir dostluklarımız pekiştirilmiştir.

Sektöründe güven duyulan, Kaliteli markaları ekonomik fiyatlarla müşterilerine ulaştırmayı kendine bir borç edinen şirketimiz, genç, dinamik ve müşteri odaklı satış felsefesini, muhafaza ederek inşaat tadilat projeleri ile devlet ihalelerinin yanı sıra bireysel müşterilerimizin tadilat ve dekorasyon işlerinde çözüm ortağı olmuştur.

Yine 2021 yılı içerisinde E-TİCARET e farklı bir bakış açısı ile duyulan güveni daha geniş kitlelere ulaştırmak amacıyla www.artinsaat.com sitemizle hizmetinizdeyiz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak. Kaliteyi en üst seviyede tutmak. En az hatalı ürünle en iyi hizmeti sunmak. Kaliteden taviz vermeden ürün ve hizmet kalitemizi artırmak. Müşteri isteklerine zamanında cevap vermek. Müşteri odaklı kaliteli hizmet anlayışıyla iş alanımızda lider kurum olmak.

Vizyonumuz

ART İNŞAAT MALZ. SAN.TİC.LDT.ŞTİ. Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde tutarak, güvenilir ve aranan bir firma olmayı başarmıştır. Bu başarının vermiş olduğu haklı gurur ile pazar payını sürekli artırmayı hedeflemektedir.